Connect with us

Kimdir

Sadık Ardahan Kimdir?

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in selam göndermesi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Survivor Ardahan kimdir? Survivor Sadık Ardahan Uzkanbaş kaç yaşında, mesleği ne? İşte yarışmacıya dair tüm merak edilenler!

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor Ünlüler Gönüllüler tüm hızıyla devam ederken iki takımın yarışmacıları da internet üzerinden araştırılıyor. Parkurlarda kıyasıya mücade devam ederken Gönüllüler takımında yarışan Survivor Sadık Ardahan ismi de araştırılanlar araında yerini aldı.

Özellikle Galatarasay Teknik Direktörü Fatih Terim’in gönderdiği selam ile dikkatleri üzerine çeken Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın hayatı merak ediliyor. Buna göre; Survivor Ardahan kimdir? Survivor Ardahan kaç yaşında ve nereli?

1987 yılında Adana’da doğan ve hala Adana’da yaşayan Sadık, 8 yıl boyunca Adanaspor altyapı takımlarında futbol oynadı ve yaşadığı sakatlıklar nedeniyle futbola ara vermek zorunda kaldı, zaman bulduğu o arada askerlik görevini yerine getirmek için askere gitti ve askerden geldikten kısa bir dönem sonra ilk yurtdışı tecrübesini yaşadı.

Survivor Ardahan’ın biyografisi şu şekilde;

Önce Dubai’ye gidip 2 yıl orada kaldı, sonrasında Türkiye’ye dönüşüyle birlikte spora tekrar zaman ayıran Uzkanbaş, Kazakistan’a geçti ve orada da 6 ay bulundu.

Sadık Ardahan Uzkanbaş kendisini şöyle tanımlıyor:

“Yeni yerler, yeni kültürler ve yeni insanlar tanımayı çok seviyorum, bu yüzden imkanım olduğu süre içinde hep bir yerlere gidip, yeni yerler görmek istiyorum. Ve şu an hayallerimden biri olan 2020 Survivor’da bulunduğum için kendimi oldukça şanslı hissediyorum, hayallerime bır adım daha yaklaşmanın mutluluğu içerisindeyim. İnsanların yüzündeki tebessüm olmak istiyorum.

Arkasında hikaye bırakmış her insan sonsuza kadar yaşar, ben de arkamda bir hikaye bırakmak için yaşıyorum.”

‘FATİH TERİM SELAM YOLLAMIŞTI’

Ferim’in yolladığı selamı yarışmada açıklayan programın yapımcısı Acun Ilıcalı “Ardahan, Fatih Terim’den sana selam var. ‘Toprağıma selam söyle’ dedi” ifadeleriyle Terim’in selamını iletti.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Popüler Konular